>

PROVOZNÍŘÁDZa ODLOŽENÉ VĚCI v čekárně nemůžeme nést zodpovědnost. Proto si cenné věci a drahé oblečení berte sebou do ordinace.


V čekárně mějte, prosím, své děti stále pod dohledem


Do PORADNY sebou noste zdravotní a očkovací průkaz, zvací kartičku, kartičku pojištěnce, několik náhradních plen k přebalení dítěte a podložku na přebalovací stůl.


Během poradny lze jen zcela výjimečně, po dohodě s ošetřujícím lékařem, ošetřovat nemocné děti z důvodů přenosu infekce na děti zdravé!


Prosíme, buďte ohleduplní k ostatním dětem a maminkám.


ZMĚNY ADRESY BYDLIŠTĚ, TELEFONNÍHO ČÍSLA, E-MAILOVÉ ADRESY, ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY ČI PŘÍJMENÍ DÍTĚTE hlaste, prosím, neprodleně vašemu ošetřujícímu lékaři nebo zdravotní sestře, ať jsme schopni vás v naléhavých případech kontaktovat.


DOPORUČENÍ NA VYŠETŘENÍ VYŽÁDANÁ RODIČI vystavím pouze po vyšetření dítěte a zhodnocení stavu, zda je vyšetření opravdu vhodné.


Máte-li podezření, že Vaše dítě onemocnělo PLANÝMY NEŠTOVICEMI, pak nás kontaktujte telefonicky mailem. Neštovice jsou vysoce nakažlivé infekční onemocnění, a mohlo by dojít k nákaze všech lidí v čekárně, které toto onemocnění ještě neprodělali.


TELEFONICKÉ KONZULTACE jsou monžné pouze během ordinačních hodin na telefoním čísle do ordinace – 607 090 268


V případě konzultace mimo ordinační dobu volejte prosím Nemocnice Rumburk na telefoním čísle - 412 332 551 (spojovatelka).


Jestliže jde o NALÉHAVÝ PŘÍPAD, volejte nouzovou liku 155.


Termíny prohlídek, které se Vám nehodí, přeobjednávejte v dostatečném předstihu e-mailem či telefonicky.


Děkujeme a vážíme si Vaší podpory.